Demokrasi Şehitleri Anısına 300 Fidan Toprakla Buluşturuldu
Demokrasi Şehitleri Anısına 300 Fidan Toprakla Buluşturuldu
Tokat
Tokat'ta Genç Fotoğrafçıların Sayısı Artıyor
Tokat
Tokat'ın 600 Yıllık El Baskısı Yazması Dünyaya Tanıtılacak
Resim Dersinde Okul Girişine Yaya Geçidi Çizdiler
Resim Dersinde Okul Girişine Yaya Geçidi Çizdiler
Tokatspor Taraftarlarından Tepki
Tokatspor Taraftarlarından Tepki
Hakkımızda

Tokat Manşet Haber; Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.


                                                                    İLKELERİMİZ

Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran "aracı" olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

 Mimiksiz Habercilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin "iyi haber / kötü haber", "müjdeli haber / kara haber" olması ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okura "şimdi sevinmelisin" veya "şimdi üzülmesin" havası ile sunmuyor; yalnızca gerçeği, yalnızca olanları, aktarıyoruz. Bir haberin okurda ne tür duygular uyandıracağı okurun karar vereceği bir konudur.

 Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.


                                                               NE YAPIYORUZ?

Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.

 Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

Toktmansethaber yazıların sorumluluğunu almaz.

 Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Tokatmansethaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz

Haber Yazılımı